1 0042 55

Polityka prywatności na portalu suknia24.p

Państwa dane osobowe zapisane na portalu suknia-24.pl (takie jak nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail, numer karty kredytowej, płeć, wybrana opcja językowa i kategorie produktów) są w całości chronione przez naszą firmę.

Dane osobowe przekazane przez Państwa dobrowolnie są przez nas przechowywane i przetwarzane w celu:

• zrealizowania transakcji oraz obsługi Państwa uczestnictwa w programie lojalnościowym naszej firmy (w stosownych przypadkach),

• zapoznania Państwa z najnowszymi trendami obecnymi na rynku,

• dokonania analizy sprzedaży, Państwa potrzeb i preferencji, oraz wzbogacenia naszej wiedzy w tych obszarach,

• opracowywania, udoskonalania, wprowadzania na rynek oraz dostarczania produktów i usług zgodnie z Państwa potrzebami,

• umożliwienia Państwu uczestnictwa w promocjach i konkursach,

• umożliwienia Państwu udziału w badaniu klienta bądź grupach fokusowych,

• przeprowadzenia procedury wymiany lub zwrotu towaru,

• zwiększenia naszej konkurencyjności i ulepszenia obsługi,

• udzielenia odpowiedzi na Państwa prośby i skargi.

Państwa prywatność i bezpieczeństwo w sieci są respektowane i chronione przez portal ssuknia-24.pl Informacje z Państwa wizyt na naszej stronie będą rejestrowane w celu dostarczenia Państwu najlepszych produktów, zapewnienia sprawnej obsługi oraz terminowego wysyłania powiadomień o nowościach. Poniżej znajduje się zapis wyjaśniający procedurę internetowego przetwarzania informacji przez naszą firmę, a także, do wyboru, opcje sposobu, w jaki informacje na Państwa temat będą gromadzone i wykorzystywane. Dane te są zbierane przez naszą firmę w celu skuteczniejszej ochrony Państwa prywatności.

Dziękujemy za wizytę na stronie internetowej firmy suknia-24.pl Limited ("suknia-24.pl" to właśnie nasz adres). Państwa prywatność oraz dane osobowe są respektowane i chronione przez naszą firmę. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w zapisie dotyczącym ochrony prywatności.

Z zapisu dotyczącego ochrony prywatności można uzyskać informację na temat sposobu, w jaki gromadzimy, wykorzystujemy i (w pewnych okolicznościach) udostępniamy Państwa dane osobowe. Można również zapoznać się z zawartymi w tym dokumencie możliwościami wyboru sposobu gromadzenia, wykorzystywania i udostępniania Państwa danych osobowych przez naszą firmę. Wchodząc na naszą stronę internetową, akceptują Państwo jednocześnie praktyki przedstawione w tym zapisie.

Zapis dotyczący ochrony Państwa prywatności odnosi się jedynie do naszego portalu. Wobec tego nie jest konieczne prowadzenie podobnej polityki prywatności do gromadzenia Państwa danych osobowych poza siecią internetową. Szczegółowe informacje na ten temat podane są poniżej. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści lub praktyki dotyczące prywatności istniejące na stronach internetowych nie należących do naszej firmy, do których linki są widoczne na naszej stronie, jak i tych zawierających linki do nas.