1 0042 55

Serwis suknia-24.pl to oferta ponad 1000 sukni i sukienek na każdą okazję. W serwisie znajdziecie Państwo szeroką gamę kolekcji w dowolnych rozmiarach, szeroką gamę kolorów, tkanin i dodatków.
Każda suknia to dla nas indywidualne zamówienie realizowane zgodnie z Państwa życzeniem. Suknie szyte są zgodnie z zamówionym rozmiarem (EUR) lub stosownie do przesłanych w zamówieniu wymiarów.
W naszej ofercie znajdą Państwo suknie ślubne, wieczorowe, studniówkowe, balowe, koktajlowe, kreacje weselne, suknie dla druhen i małych druhenek oraz dodatki. Warto mieć na uwadze, że nasi projektanci pracują nad nowymi kolekcjami, które nieustannie pojawiają się w naszej ofercie.
W serwisie suknia-24.pl znajdziecie Państwo wskazówki oraz niezbędne poradniki, które umożliwiają w sposób niezwykle łatwy i szybki dokonanie odpowiedniego wyboru, a także profesjonalne wsparcie i obsługę.
Rozliczenia transakcji przeprowadzane są za pośrednictwem naszego zaufanego partnera Dotpay.plcododatkowo gwarantuje bezpieczeństwo zakupu.
Dostarczamy setki sukni i sukienek dla odbiorców na całym świecie. Nasze kolekcje trafiają do klientów Stanów Zjednoczonych, Europy, Australii i Azji, łącznie do ponad 230 krajów w różnych częściach globu. Za pośrednictwem strony www.suknia-24.pl mają Państwo dostęp do bogatej oferty produktowej w wyjątkowo niskiej cenie i doskonałej jakości.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.